Z życia Szwadronu

  • "Naród¸ który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi¸ czasowo zajmujących dane terytorium"
  • "Uczcie się historii¸ znajomość jej jest bardzo potrzebna w życiu."
  • "Każdy może zostać do nas przyjęty¸ lecz nie każdy może wśród nas pozostać"
  • " Kto nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości¸ ten nie jest godzien szacunku¸ teraźniejszości ani prawa do przyszłości"

 

Stowarzyszenie  Krakowski Szwadron Ułanów im. Józefa Piłsudskiego zostało zarejestrowane w : Sąd Rejonowy Dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie. XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008345   NIP 678284166   REGON 356312732 .

 

Jest nam miło poinformować, że na  ostatnim Walnym Zgromadzeniu Stowarzyszenia, które odbyło się z końcem marca 2019 roku, został wybrany Jego nowy Zarząd. W skład Zarządu weszły następujące osoby:

 

               por. Robert Więcław – Prezes Zarządu

               tel. +48 502 112 698     e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

               por. Jakub Wojas – Członek Zarządu

              wiceprezes ds. organizacyjnych

               tel. +48 692 193 774     e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

              st.wach. Paweł  Krupa – Członek Zarządu

              wiceprezes ds. gospodarczych

                 tel. +48 502 287 932    e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.